Skip to content

O firmie
Renoskam

firma mająca dachy

Firma zajmująca się myciem dachów

Renoskam to profesjonalna firma zajmująca się myciem dachów z Polski, która oferuje szeroki zakres usług dekarskich. Zajmujemy się głównie czyszczeniem dachów i ich malowaniem. Używamy do tego specjalnego sprzętu i środków czyszczących. Po naszym zabiegu Twój dach będzie wyglądał jak nowy. Renoskam posiada wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu i powlekaniu dachów. Istniejemy na rynku od wielu lat i posiadamy wysoce wyspecjalizowany i rzetelny zespół, który z przyjemnością zajmie się Twoim problemem.

Renoskam – solidna firma do renowacji dachu

Powierzchnie dachowe są zwykle trudno dostępne. Ich czyszczenie i odpowiednia pielęgnacja wymagają sporo wprawy, bo wtedy trzeba chodzić po dachu, a to może być dla ciebie bardzo niebezpieczne. Ale jeśli marzysz o solidnym, dobrze wyczyszczonym i pomalowanym dachu, który będzie wyglądał jak nowy, skontaktuj się z Renoskam. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą dach, która wszystkie prace na dachu wykonuje w sposób nieskomplikowany, bezpieczny i przede wszystkim tani.

Z biegiem czasu na dachach osadza się kilka rodzajów brudu. Jeśli mieszkasz w otoczeniu drzew, opadłe liście często spadają na dach i z czasem rozkładają się na ciemne plamy i smugi na dachówkach. Ponadto opadłe liście mogą powodować zapychanie się rynien, co często prowadzi do ich wymiany. Dlatego każdy dach wymaga regularnego czyszczenia i konserwacji.

mycie dachu renoskam
Mycie dachu
malowanie dachów z blachy
Malowanie dachu
konserwacja dachów
Upiększony dom

Usuwanie mchu z dachu

Osady liści na dachu mogą prowadzić do tworzenia się mchu na dachówkach. Oczywiście wygląda to bardzo nieestetycznie. Ponadto mech jest również bardzo chłonny, dzięki czemu zawarta w nim woda zamarza w niskich temperaturach. Może to uszkodzić dach.

Jednak najczęstszą przyczyną zabrudzeń dachowych są ptasie odchody. Gdy ptasie odchody wyschną na dachu, bardzo trudno je usunąć za pomocą domowych środków. W dodatku taki brudny dach z daleka wygląda bardzo nieestetycznie. Bardzo trudno jest samodzielnie usunąć taki brud z dachu, dlatego najlepiej skontaktować się z naszą firmą sprzątającą dach Renoskam z tym zadaniem.

Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej dach?

Czyszczenie i malowanie dachu

Renoskam szybko i profesjonalnie usuwa wszelkie zabrudzenia z Twojego dachu, w tym liście, mech i plamy. Stosujemy profesjonalne środki czyszczące, które chronią dach przed zabrudzeniami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Po zakończeniu prac porządkowych pokrywamy powierzchnię dachu wybranym przez Ciebie kolorem, co nada Twojemu domowi nowy, nowoczesny wygląd. Do tego używamy najlepszych wodnych farb akrylowych. Dokładne czyszczenie i malowanie powierzchni dachu sprawi, że Twój dach będzie zawsze wyglądał jak nowy. Dzięki naszej obróbce dachu przedłużasz żywotność swojego dachu.

Renoskam oferuje Państwu kompleksowe usługi związane z czyszczeniem i malowaniem dachów. Ale jeśli chcesz wyczyścić swoją tynkowaną elewację i kostkę brukową, to już jesteśmy do Twojej dyspozycji. Renoskam to odpowiedni partner dla Twoich potrzeb. Przede wszystkim gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług, a także bardzo korzystne i konkurencyjne ceny oraz elastyczne warunki współpracy. Skontaktuj się z firmą sprzątającą dach Renoskam z Polski i dowiedz się więcej o naszej ofercie.