Skip to content

Mycie elewacji

Oczyść tynkową elewację z Renoskam!

Czyszczenie elewacji

Fasada to wizytówka domu – powinna być więc reprezentatywna i estetyczna. Warto zadbać o jej piękny wygląd, którym będziesz cieszyć się przez lata. Wbrew pozorom, wcale nie jest konieczne coroczne odmalowywanie fasad i elewacji – wystarczy im regularne profesjonalne czyszczenie. Renoskam to doświadczona i sprawna firma, która od kilku lat pracuje nad nadaniem gipsowym elewacjom naszych klientów ponadczasowego blasku. Mycie elewacji to nasza specjalność!

Pewnie w Twojej głowie zrodziło się pytanie – po co mi specjaliści od sprzątania? Czy nie mogę tego zrobić sam? To nie może być takie trudne. Skoro jesteś na tej stronie, znasz już chyba odpowiedź. Po pierwsze nie każdy ma czas na tego typu prace renowacyjne. Po drugie są to również prace na wysokościach, których nie powinno wykonywać się bez odpowiedniego sprzętu i zabezpieczenia. Kolejnym czynnikiem jest dostępność specjalnych produktów do czyszczenia i renowacji elewacji – są to profesjonalne środki, które powinny być wykorzystywane przez przeszkolonych pracowników.

czyszczenie elewacji

Wykonywanie takich prac może być ryzykowne – można przez nieumiejętne wykorzystanie środków czyszczących czy zastosowanie niewłaściwych metod czyszczenia, doprowadzić do zniszczenia warstwy ochronnej elewacji. W konsekwencji mogą zacząć pojawiać się glony, pleśń, mech. Odnowienie elewacji bez kompetencji może przynieść więcej szkody, niż pożytku. Warto zatem zatrudnić przeszkolonych, odpowiednio wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, doświadczonych fachowców do kompleksowego, skutecznego usuwania zabrudzeń z elewacji domu. Renoskam jest do Twojej dyspozycji!

Czy jesteś zainteresowany czyszczeniem elewacji tynkowej przez profesjonalistów?

renowacja elewacji

Mycie elewacji – cena

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w kompleksowym czyszczeniu elewacji i fasad budynków różnego typu. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, dzięki któremu gwarantujemy wysokiej jakości usługi. Nasi specjaliści pomogą Ci się pozbyć nawet najbardziej uporczywych plam i zabrudzeń ze ścian domów czy firm – plamy znikną szybko i bezpiecznie po interwencji naszych specjalistów. Dobrze wiemy co zrobić, gdy elewacja wymaga oczyszczenia.

Wykonując prace porządkowe używamy wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska oraz profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych. Ze szczególną dbałością dobieramy ciśnienie pracy w taki sposób, aby nacisk nie powodował uszkodzeń elewacji.

Czasami konieczne jest wykorzystanie większej ilości wody i praca wodą, niż ciśnieniem. Musimy dobrze oszacować potencjalne ryzyko, ponieważ nawet najmniejsze pęknięcia często wiążą się z wysokimi kosztami naprawy. To kolejny powód, dla którego czyszczenie elewacji należy pozostawić profesjonalistom.

Naszą firmę cechuje indywidualne podejście do klientów, ich życzeń i oczekiwań. Do każdego zadania, które jest przed nami stawiane, podchodzimy inaczej. W zależności od stopnia zabrudzenia elewacji, a także rodzaju fundamentu domu, dobieramy te rozwiązania czyszczące, które okażą się optymalne do danej sytuacji.

Istnieje kilka czynników związanych z czyszczeniem elewacji, które po prostu nie są znane „laikom”. Na przykład bardzo ważne jest, czy pod tynkiem elewacyjnym znajduje się kompozytowy system izolacji termicznej. Lub czy elewacja pokryta jest wodoodporną farbą, która mogłaby zostać przypadkowo uszkodzona podczas procesu czyszczenia. To tylko kilka przykładów, a jest o wiele więcej niuansów do rozważenia.

czyszczenie wysokociśnieniowe elewacji
Czyszczenie wysokociśnieniowe
elewacje domów
Ochrona przed zabrudzeniami
czyszczenie elewacji cena
Konserwacja

Kompleksowe czyszczenie elewacji

Firma Renoskam oczyści elewacje aż do głębokich warstw, dzięki czemu Twój dom zyska nowy, świeży wygląd. Nasze profesjonalne motto brzmi: czysto, a nawet jeszcze czyściej. Nawet najmniejszy element elewacji nie pozostaje bez opieki, gdy nasi profesjonaliści zabierają się do pracy, zadbają o każdy najdrobniejszy szczegół.

Zaciemnienie elewacji jest naturalnym zjawiskiem spowodowanym upływem czasu i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ale „choroby elewacji” są też w pewnym sensie „naturalne”. Co nie znaczy, że nie powinieneś z nimi walczyć, prawda? Pozwól nam więc być specjalistami od Twojej chorej elewacji domu – a wkrótce Twój dom wyzdrowieje!

elewacja

Oczywiście malowanie też byłoby jakimś rozwiązaniem, ale nie trwałym. Zabieg taki trzeba byłoby powtarzać, a jest to zdecydowanie większa inwestycja niż czyszczenie. Nowa warstwa farby nie jest tak tania, jak mogłoby się wydawać. Właśnie dlatego oferujemy czyszczenie elewacji w najlepszym wydaniu w atrakcyjnej cenie, z efektami na długo.

Mycie ścian

Przestarzała, źle wyglądająca elewacja nie tylko negatywnie wpływa na wygląd budynku. Staje się po prostu niebezpieczna. Ponadto zwiększa to koszty ogrzewania, ma to również wpływ na izolację akustyczną i może powodować powstawanie kondensacji.

Firma Renoskam zajmuje się usuwaniem zabrudzeń i rewitalizacją elewacji domów. Należy pamiętać, że myjemy tylko elewacje tynkowane. Proces czyszczenia realizowany jest przy użyciu ekologicznych, branżowych środków chemicznych najwyższej jakości. Zasada procesu jest prawie identyczna jak w przypadku czyszczenia dachu. Najważniejsza różnica polega na zastosowanych środkach czyszczących, które chronią elewację np. przed mchem, grzybami czy porostami.

Zastanawiasz się, dlaczego warto nam zaufać? Renoskam oferuje bezpieczne i ekonomiczne usługi czyszczenia elewacji, specjalizując się w różnych pracach, takich jak:

  • usuwanie pleśni;
  • praca na wysokościach ze specjalnym sprzętem;
  • usuwanie graffiti ze ścian;

Oczyść elewację tynkową przy użyciu najnowocześniejszych środków.

Nasi eksperci pomogą Ci odrestaurować tynkowaną elewację Twojego domu i tym samym zachować unikalną oryginalną architekturę. Nieważne, czy jest to czy to mały domek, piętrowy budynek mieszkalny, biurowy czy administracyjny – profesjonalne umiejętności naszego zespołu sprawiają, że poradzą sobie w każdej sytuacji. Specjalnie wyszkoleni eksperci zamienią fasadę Twojego domu w prawdziwy cud z całym niezbędnym do tego sprzętem.

Bezpieczeństwo elewacji – regularne mycie elewacji

Ponieważ tynk jest najbardziej zewnętrzną warstwą ochronną budynku, podlega on również bardzo dużym obciążeniom zewnętrznym, które mogą stać się obciążeniami wewnętrznymi. Dzieje się tak, gdy np. w porach elewacji gromadzi się kondensacja. Ponadto po kilku latach, środki dezynfekujące przestają działać, co prowadzi do powstawania glonów i mchu.

Wszyscy pracownicy naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje zawodowe, aby oczyszczać tynki w procesie czyszczenia elewacji. Kluczowym słowem jest tutaj: doskonałość. Kiedy podejmujemy się zadania, staramy się wykonać je właściwie i dosłownie genialnie. Najlepszym tego dowodem i naszą największą radością jest wielu zadowolonych klientów, którzy mogą to potwierdzić.

Z nami i dzięki nam, możesz chronić ściany swojego domu przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi i nadać im nowe, długie życie w olśniewającej czystości. Każde najmniejsze pęknięcie czy usterkę naprawiamy szybko i bezpiecznie, nawet w trudno dostępnych częściach budynku, w zaskakująco niskiej cenie.

Czyszczenie tynku elewacyjnego – Renoskam

W celu przeprowadzenia kompletnego i kompetentnego profesjonalnego czyszczenia elewacji, konieczne jest zastosowanie skutecznych środków chemicznych z uwzględnieniem kilku szczegółów. Ponadto potrzebujesz całej gamy specjalistycznych akcesoriów, które służą różnym celom, takich jak środki wybarwiające, czyściki rozpuszczalnikowe itp. Nie zapominając o całkowitej ochronie twarzy i ciała.