Skip to content
czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej

Kompleksowe mycie kostki brukowej i polbruku 

Mycie kostki brukowej

Często zdarza się, że Klienci u których czyścimy dachy, są na tyle zadowoleni z naszej pracy, że zlecają nam również czyszczenie innych elementów na posesji, np. podjazdu, parkingu czy elewacji.
Jesteśmy przygotowani by wyczyścić również Twoją kostkę brukową! Nie musisz już szukać firmy, która to dla Ciebie zrobi – jesteśmy na wyciągnięcie ręki, a czyszczenie kostki brukowej wykonamy dla Ciebie z przyjemnością!

Nasze profesjonalne metody czyszczenia sprawią, że Twoja kostka brukowa znów będzie wyglądać jak nowa. Koniec z mchem, algami, porostami i innymi zanieczyszczeniami! Czyszczenie kostki brukowej może szybko stać się prawdziwym koszmarem bez niezbędnej wiedzy i sprzętu. Po wielu godzinach ciężkiej pracy można osiągnąć rewelacyjny efekt, ale na jak długo? Jak zrobić to dobrze, by nie przepłacać i uzyskać efekt na długo? Wybierając usługi RENOSKAM, nie tylko oszczędzasz dużo energii i czasu, ale także uzyskujesz wyjątkowo trwałe rezultaty. Czy to wejścia, ścieżki, podwórka, parkingi czy tarasy, dbamy o to, aby wszystko znów wyglądało zachęcająco.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować procedurę czyszczenia, w której czystość i długotrwała ochrona są niedoścignione. Będziesz zachwycony, gwarantujemy Ci to.

Czytaj dalej i dowiedz się więcej o technologii Renoskam.

mycie kostki brukowej

Czy jesteś zainteresowany czyszczeniem kostki brukowej przez ekspertów?

mycie kostki brukowej cena

Czyszczenie kostki brukowej z mchu i nie tylko

Nasze czyszczenie kostki brukowej to przemyślany proces składający się z kilku etapów pracy. Każdy krok przyczynia się do tego, że bruk ostatecznie wygląda nieskazitelnie i pozostaje taki przez wiele lat.

W pierwszym kroku korzystamy z profesjonalnej myjki wysokociśnieniowej z silnikiem. To najnowocześniejsze urządzenie umożliwia nam dokładne wyczyszczenie, którego nie można porównać z konwencjonalnymi myjkami wysokociśnieniowymi, takimi jak klasyczny Kärcher.

Nasza myjka wysokociśnieniowa sprawia, że ​​brud, taki jak glony, mech czy porosty, jest usuwany wraz z korzeniami,a cała procedura jest całkowicie przyjaznay dla środowiska. Ale to nie wszystko! Nawet po tak dokładnym czyszczeniu, w kostce brukowej pozostają drobne elementy organiczne. Cząsteczki te mogą sprawić, że glony, mech lub porosty szybko się ponownie namnożą. Aby temu zapobiec, na kostkę brukową nakładamy specjalny i biodegradowalny środek. Dzięki temu czyszczenie kostki brukowej ma długotrwały efekt, a ty możesz cieszyć się pięknym podjazdem czy chodnikiem.

Od początku istnienia jesteśmy w bliskim kontakcie z naszymi klientami. Celem zawsze było śledzenie i ocena wyników oraz zadowolenia naszych klientów. Dużo uwagi poświęciliśmy znalezieniu środka ochronnego, który daje najlepszy efekt. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że znaleźliśmy najskuteczniejszy, a jednocześnie najbardziej przyjazny dla środowiska środek. Zawdzięczamy to ścisłej współpracy z naszymi zadowolonymi klientami i ich opiniom.

czyszczenie kostki brukowej cena
Czyszczenie wysokociśnieniowe
czyszczenie polbruku
Ochrona przed zabrudzeniami
impregnacja kostki brukowej
Konserwacja

Długotrwałe i bezpieczne myciekostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej jest bardzo często zaniedbywane, a sam proces czyszczenia odkładany w czasie przez wiele lat. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu odświeżyć kostkę brukową, czy chcesz w końcu pozbyć się uporczywego brudu, profesjonalne czyszczenie jest opłacalne w obu przypadkach.

Czyszczenie samą myjką wysokociśnieniową pomoże, ale nie na długo. Będziesz musiał regularnie czyścić bruk co kilka-kilkanaście tygodni. Ale jeśli w końcu chcesz pokrzyżować plany chwastów, i pozbyć się mchu oraz porostów z kostki na dłużej, dzięki Renoskam jesteś w dobrych rękach. Czy chciałbyś, aby Twoja kostka brukowa znów cieszyła oko i podnosiła walory estetyczne posesji? 

czyszczenie kostki brukowej z mchu

Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać bezpłatną konsultację. Razem z Renoskamem osiągniesz upragniony rezultat.

Impregnacja kostki brukowej

Impregnacja kostki brukowej to niezbędny etap naszego kompleksowego sprzątania. De facto, impregnacja jest wykończeniem całego procesu,a jej celem jest zapewnienie bezpieczeństwa kostki brukowej od wewnątrz i od zewnątrz. Nasze produkty nie zawierają rozpuszczalników, są przyjazne dla środowiska i zapewniają długotrwały efekt perlenia. To właśnie ten efekt sprawia, że ​​Twoja kostka brukowa jest hydrofobowa i odporna na zabrudzenia. Ponadto całość pomaga pozbawić chwastów potrzebnych składników odżywczych. Tutaj również używamy wyłącznie produktów, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Zapewnia to nie tylko lepszy wynik, ale także chroni nasze środowisko.

szczotka do czyszczenia kostki brukowej

Czyszczenie bruku

Efekt czyszczenia kostki brukowej jest często niedoceniany. Dopiero po oczyszczeniu, gdy rzeczywiście przypominasz sobie jak na początku wyglądała Twoja kostka brukowa, zdajesz sobie sprawę z tego ile brudu nagromadziło się na niej przez lata. Faktem jest również, że zadbana kostka brukowa ogromnie poprawia ogólny wygląd powierzchni zewnętrznej. Warto zatem utrzymywać ją w jak najlepszej kondycji.

Sprzątanie naszymi metodami daje porażający i długotrwały efekt.

Nasz wieloetapowy system jest tym, czego potrzebujesz, gdy chcesz raz na zawsze wyczyścić swoje kostki brukowe. Dbamy nie tylko o to, aby kostka brukowa była czysta, ale także o przywrócenie im prawdziwego koloru i zachowanie kondycji na dłużej.

Jeśli wydawało Ci się, że lata świetności Twoja kostka brukowa ma za sobą i jej piękny wygląd jest nie do odzyskania, jesteś w wielkim błędzie. Pozwól, że Ci to udowodnimy! Zdziwisz się, jak wspaniały efekt możesz osiągnąć dzięki niezbędnej wiedzy.

Nie nie zwlekaj dłużej, nie odkładaj na wieczne „potem”, zanim będzie za późno. Chwasty gromadzące się w fugach między brukiem, mogą z czasem uszkodzić kostkę brukową. Jeśli pojawią się pęknięcia, przerośnie przez nie więcej chwastów, a przymrozki będą dalej łamać kostkę brukową. Wtedy koszty są jeszcze wyższe, a czyszczenie już nie wystarcza i konieczna jest zwykle wymiana kostki.

Czyszczenie polbruku, kostki, chodników – kompleksowo i profesjonalnie

Jeśli chcesz profesjonalnie wyczyścić i uszczelnić swój bruk na posesji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Nasza firma od wielu lat czyści kostki brukowe i doskonale wie, na co zwrócić uwagę. Chętnie pomożemy i doradzimy – profesjonalnie i bezpłatnie.

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym, firmą, gminą czy stowarzyszeniem, z najwyższą precyzją czyścimy i uszczelniamy Twoją kostkę brukową. Możesz na to liczyć. Teraz twoja kolej. Zleć czyszczenie bruku firmie Renoskam i zapomnij o problemie. Gwarantujemy długotrwały efekt przez wiele lat. Nasza obsługa klienta czeka na Twoje zapytanie!