Skip to content
mycie i czyszczenie dachów

MYCIE DACHÓW

Profesjonalne czyszczenie dachów

Mycie dachów

Twój dach nie wygląda najlepiej i myślisz o wymianie na nowy? A gdyby tak zamiast inwestowania w nowy dach, który jest sprawny, ale nieestetyczny, zainwestować w czyszczenie dachu? Mycie dachów daje spektakularne efekty – szybko, bez zbędnych remontów, na kilka kolejnych sezonówmożesz cieszyć się atrakcyjnym dachem, który wygląda jak nowy. I to w bardzo przystępnej cenie – zdecydowanie niższej niż położenie nowego dachu.

Wybór należy do Ciebie, jednak jeśli zdecydujesz się na profesjonalne czyszczenie dachu, firma Renoskam gwarantuje Ci sprawną obsługę i czyszczenie dachu w najlepszym wydaniu. Nasz gotowy do akcji, oddany zespół, dołoży wszelkich starań, aby nadać Twojemu dachowi zupełnie nowego, lśniącego, świeżego wyglądu.

Trudno Ci uwierzyć, że sfatygowany kilku lub kilkunastoletni dach może wyglądać jak nowy? Zaufaj nam i pozwól udowodnić sobie, że z naszą pomocą dach Twojego domu może znowu lśnić tak samo pięknie, jak na początku. Czysty dach to nasza specjalność.

mycie dachów

Czy jesteś zainteresowany czyszczeniem dachu w Renoskam?

czyszczenie dachów

Czyszczenie dachów

Jeśli chcesz zlecić czyszczenie, pomalowanie lub impregnowanie dachu, w Renoskamie znajdziesz doświadczonego, pewnego siebie i wykwalifikowanego partnera. Cała procedura przebiega szybko i skutecznie w trzech etapach:

  • Dzień 1 – Dokładne czyszczenie i mycie;
  • Dzień 2 – Malowanie (dwie warstwy farby).

Zadbamy zarówno o to, by Twój dach był nie tylko czysty, ale w odpowiednim kolorze. Używamy wyłącznie sprawdzonych i certyfikowanych wodnych farb akrylowych, które są specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane do malowania dachów. Kolory te pozostają odporne na promieniowanie UV, deszcz, mróz i śnieg. Opóźniają również naturalny proces powstawania mchu, który niestety nieuchronnie wpływa na kondycję wszystkich dachów. Farby są również przyjazne dla środowiska z ekologicznego punktu widzenia.

Jeśli chodzi o kolory, to bierzemy pod uwagę również drastyczną zmianę koloru – jeśli przy okazji czyszczenia dachów zachcesz zmienić kolor dachu z pomarańczowego na czarny, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. U nas znajdziesz każdy kolor, który Cię interesuje. Gotowy do pracy specjalista przemaluje Twój dach dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Gama oferowanych przez nas kolorów jest tak szeroka, jak spektrum naszych usług. Wybór należy do Ciebie!

Czyszczenie dachu wysokociśnieniowe
Czyszczenie wysokociśnieniowe
czyszczenie dachówki
Odświeżony
wygląd
dach czyszczenie
Czyste
dachówki

Ile kosztuje mycie dachu

Staramy się zapewnić Klientom usługi w bardzo przystępnych cenach. Niewiele firm działających w tej branży może pochwalić się swoim klientom tak atrakcyjnym stosunkiem ceny do usług.
Cena usługi uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim od tego jaki wariant usługi wybierzesz – czy będzie to samo mycie, czy mycie i malowanie czy mycie, malowanie i impregnacja. Wszyscy nasi klienci otrzymują od nas dodatkową dostawę farby do późniejszego wykorzystania, gdyby coś wydarzyło się po odmalowywaniu, np. odpadła dachówka czy została uszkodzona z przyczyn losowych. Dodatkowo, jeśli sobie życzysz, dostarczymy Ci również płytki zastępcze w tym samym kolorze, już pomalowane.

Wymiana dachu na nowy to spora inwestycja, która pochłania dużo środków finansowych, ale i czasu. Efekt, który przynoszą nasze usługi jest szybszy, tańszy i sprawia, że dach wygląda niemal jak nowy. Co zapewniamy z naszej strony?

  • niezawodną ochronę przed brudem;
  • długotrwałą trwałość koloru;
  • odporność na mróz i pękanie;
  • odnowione dachówki, które wyglądają, jakby zostały wymienione na nowe.

Daj się pozytywnie zaskoczyć naszymi usługami! Płacisz tylko raz i otrzymujesz najwyższej jakości usługę, która ożywi Twój stary dach. Czyszczenie, malowanie i impregnacja – nasi specjaliści mają wszystko pod kontrolą.

Zapraszamy również do konsultacji w zakresie doboru kolorów i personalizacji.

mycie dachu

Mycie dachów zamiast wymiany dachówek

Po co wymieniać dach na nowy, wyłącznie z powodów estetycznych, skoro możesz wyczyścić dachówkę, odświeżyć farbę i mieć wizualnie zupełnie nowy dach? Renoskam przychodzi ci na ratunek! Czyszczenie dachu, w tym malowanie i inne czynności renowacyjne, to skuteczne rozwiązanie, które jest znacznie tańsze niż zakup nowego dachu.

Wyobraź sobie kupowanie za każdym razem nowego domu zamiast remontu wnętrz od czasu do czasu. Podobnie wygląda kwestia dachu. W końcu inwestujesz w porządny, solidny produkt w nadziei, że posłuży jak najdłużej. Wiadomo też, że zawsze lepiej coś naprawić niż wyrzucić. Zwłaszcza, że ​​wskrzeszony przez Renoskam dach faktycznie zaczyna nowe życie. Po naszych pracach, Twój dach będzie wyglądał jak nowy.

Dachówki czyścimy myjkami wysokociśnieniowymi z funkcją gorącej wody. Proces pracy przebiega od dołu do góry, aby żaden płyn nie dostał się pod dachówki. Ta procedura jest również ważna, ponieważ w przeciwnym razie poszczególne dachówki mogą stać się zbyt luźne i oddzielić się od siebie. Na koniec wszystkie pozostałości mchu, porosty lub glony są zbierane razem, aby w miejscu pracy nie pozostał brud.

Renowacja czy profesjonalne czyszczenie dachu

Ze względu na czynniki naturalne, takie jak deszcz, słońce czy śnieg, dachówki narażone są na zwiększone obciążenia, jeśli nie stałe, to przynajmniej tymczasowe. Z biegiem czasu może to doprowadzić do sytuacji, w której Twój dach będzie wyglądać coraz bardziej nieatrakcyjnie. Jeśli nic z tym nie zrobisz, konstrukcja zestarzeje się w zastraszającym tempie. Pleśń jest powszechnym problemem, którego właściciele domów albo nie zauważają, albo ignorują, bo po prostu nie chcą się tym zająć. W końcu jest już za późno, aby cokolwiek z tym zrobić i niezbędny jest zakup nowego dachu, czego można uniknąć regularnie go czyszcząc.

Dzięki Renoskamowi Twój dach – a tym samym cała elewacja domu – nabierze świeżego wyglądu i trwałego piękna odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne. Po naszej pracy nie musisz się martwić mchem czy mrozem. Dodatkowo nasi fachowcy mogą położyć na Twój dach gładką niewidoczną powłokę, która zabezpieczy dachówkę przed dostaniem się w jej głębokie struktury wody.

Zleć czyszczenie dachów firmie Renoskam

Nasza firma, oprócz czyszczenia dachu zapewnia również usługę impregnacji i malowania dachów. Rodzaj renowacji dachu zależy od typu dachówki (ceramicznej lub cementowej). W przypadku cegieł ceramicznych zabieg przeprowadza się w 3 etapach. Zajmujemy się także czyszczeniem kostki brukowej przed domem. Ta dodatkowa czynność jest często zlecana przez naszych zadowolonych z efektów czyszczenia dachu klientów.

Czy jesteś zainteresowany, aby z naszą pomocą nadać swojemu dachowi nowe życie? Skontaktuj się z nami już teraz! Czy to telefonicznie, mailowo czy bezpośrednio przez stronę internetową, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.